Peršokti prie turinio

Diskusijų temos forume: paskolos - forex - verslas - skundai - IT naujienos - laisvalaikis - žaidimai - mokslas ir daugybė kitų.

Plansetiniai Kompiuteriai

Temoje atsakymų: 7

#1 OFFLINE   Nickasa

22 spalio 2011 - 01:10

Siais metais, kaip niekad greitai vyksta plansetiniu kompiuteriu pardavimai. Kuo toliau tuo daugiau zmones jais domisi. Plansetiniu kompiuteriu rinkoje kolkas pirmauja Apple su savo Ipad, taciau juos smarkiai vejasi Samsung Galaxy. Zinoma Apple yra nesustabdomas su savo programos (Apps'ais). Ant Ipad tu gali isbandyti daugiau nei 400 000 zaidimu ir progaramu, kurios pasizymi gera grafika ir nestringa, o kiti plans. kompiuteriai dazniausiai stringa ir negali normaliai jais naudotis. As irgi turiu plansetini kompiuteri ir dabar apzvelgsiu jo privalumus ir trukumus.

Privalumai:
* Lengvi.
* Ilgai laiko baterija.
* Lengviau naudotis.
* Gali lengvai persinesti i kita vieta.
* Touch screen ekrana.

Trukumai:
* Negali prijungti laidinio interneto (tik Wi-fi)
* Beveik visi Apps reikalauja interneto.

#2 OFFLINE   Brisius

24 spalio 2011 - 07:40

Turiu aš tokį daiktą, tik manasis "GOCLEVER" firmos :) esu patenkintas, tačiau pats jo nepirkčiau. Kadangi šį gavau pirkdamas savo laptoptą ir jis man kainavo tik litą, juo naudodamasis tikrai džiaugiuosi :) beje, jame yra galimybė prisijungti laidinį internetą :)

#3 OFFLINE   kiladila

Administrator

• Registruoti
  • AkisAkisAkisAkis
  • 702 Pranešimai:
  • MiestasVilnius

02 lapkričio 2011 - 12:16

Gerų daiktų nemokamai ir po 1Lt neatiduoda :) Tas 1 litas tai tik merketingas, realiai jūs susimokate kur nors kitoje vietoje už tą kompą.

#4 OFFLINE   Dubstep.

• MiestasKaunas

08 lapkričio 2011 - 04:26

as turiu iPod touch, vos ne tas pats kas iPad (plansetinis kompiuteris) tik kad iPad yra su trigubai didesniu ekranu.
-*Iš geresnių*-

#5 OFFLINE   Nickasa

18 lapkričio 2011 - 08:46

As irgi turiu Ipod Touch 4, tai jis man labiau patinka negu ipad ;)

#6 OFFLINE   uzsidirbk.eu

Moderatoriai

• Moderatoriai
  • 360 Pranešimai:

18 lapkričio 2011 - 09:44

Planšetiniai kompiuteriai turėtų po truputį išstumt iš rinkos laptopus manau. Jie sparčiai populiarėjo ir dėl kiniškų kopijų kurios parduodamos praktiškai nuo 150 litų.
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 12 išmokų,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#7 OFFLINE   kiladila

Administrator

• Registruoti
  • AkisAkisAkisAkis
  • 702 Pranešimai:
  • MiestasVilnius

19 lapkričio 2011 - 12:11

Neišstums manau nes tai kita kategorija. Tas pats ir su mob. tel. jie neišstums tikrų foto kamerų. Na aišku nebent atsiras revoliucinės kažkokios technologijos.

#8 OFFLINE   Dubstep.

• MiestasKaunas

21 lapkričio 2011 - 06:04

Neseniai suzinojau kuom Apple iPad geresnis uz plansetini kompiuteri: iPad turi hilogramine (ar kaip ten vadinas, kad vaizdas ore) sistema.
-*Iš geresnių*-

Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0